RN731JTTD1211F25
MFR.Part #
RN731JTTD1211F25
JLCPCB Part #
C4041425
Description
-55℃~+155℃ 1.21kΩ 62.5mW Thin Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS