RN731JTTD1202F25
MFR.Part #
RN731JTTD1202F25
JLCPCB Part #
C4245177
Description
-55℃~+155℃ 12kΩ 62.5mW Thin Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS