RN731JTTD1201F10
Extended
Manufacturer
KOA Speer Elec
MFR.Part #
RN731JTTD1201F10
JLCPCB Part #
C4159185
Package
0603
Description
-55℃~+155℃ 1.2kΩ 62.5mW Thin Film Resistor ±1% ±10ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS