RN731JTTD1201D10
MFR.Part #
RN731JTTD1201D10
JLCPCB Part #
C3922533
Description
-55℃~+155℃ 1.2kΩ 63mW Thin Film Resistor ±0.5% ±10ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS