RN731JTTD1200F50
MFR.Part #
RN731JTTD1200F50
JLCPCB Part #
C4207708
Description
-55℃~+155℃ 120Ω 62.5mW Thin Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS