RN731JTTD1200D10
MFR.Part #
RN731JTTD1200D10
JLCPCB Part #
C4022203
Description
-55℃~+155℃ 120Ω 62.5mW Thin Film Resistor ±0.5% ±10ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS