RN731JTTD1200B25
MFR.Part #
RN731JTTD1200B25
JLCPCB Part #
C186373
Description
120Ω 63mW 75V Metal Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0603 Current Sense Resistors / Shunt Resistors ROHS