RN731JTTD11R7F25
MFR.Part #
RN731JTTD11R7F25
JLCPCB Part #
C3928089
Description
-55℃~+155℃ 11.7Ω 63mW Thin Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS