RN731JTTD11R3D100
MFR.Part #
RN731JTTD11R3D100
JLCPCB Part #
C4051772
Description
-55℃~+155℃ 11.3Ω 62.5mW Thin Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS