RN731JTTD1182F100
MFR.Part #
RN731JTTD1182F100
JLCPCB Part #
C4234691
Description
-55℃~+155℃ 11.8kΩ 62.5mW Thin Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS