RN731JTTD1181F50
MFR.Part #
RN731JTTD1181F50
JLCPCB Part #
C4063951
Description
-55℃~+155℃ 1.18kΩ 62.5mW Thin Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS