RN731JTTD1181D10
MFR.Part #
RN731JTTD1181D10
JLCPCB Part #
C4194004
Description
-55℃~+155℃ 1.18kΩ 63mW Thin Film Resistor ±0.5% ±10ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS