RN731JTTD1180F50
MFR.Part #
RN731JTTD1180F50
JLCPCB Part #
C3950812
Description
-55℃~+155℃ 118Ω 62.5mW Thin Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS