RN731JTTD1172B10
MFR.Part #
RN731JTTD1172B10
JLCPCB Part #
C4250450
Description
-55℃~+155℃ 11.7kΩ 62.5mW Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS