RN731JTTD1172A25
MFR.Part #
RN731JTTD1172A25
JLCPCB Part #
C3964170
Description
-55℃~+155℃ 11.7kΩ 62.5mW Thin Film Resistor ±0.05% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS