RN731JTTD1172A05
MFR.Part #
RN731JTTD1172A05
JLCPCB Part #
C4229598
Description
-55℃~+155℃ 11.7kΩ 63mW Thin Film Resistor ±0.05% ±5ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS