RN731JTTD1171D10
MFR.Part #
RN731JTTD1171D10
JLCPCB Part #
C4273323
Description
-55℃~+155℃ 1.17kΩ 63mW Thin Film Resistor ±0.5% ±10ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS