RN731JTTD1170F50
MFR.Part #
RN731JTTD1170F50
JLCPCB Part #
C4094422
Description
-55℃~+155℃ 117Ω 62.5mW Thin Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS