RN731JTTD1153F25
MFR.Part #
RN731JTTD1153F25
JLCPCB Part #
C4113308
Description
-55℃~+155℃ 115kΩ 62.5mW Thin Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS