RN731JTTD1152F50
MFR.Part #
RN731JTTD1152F50
JLCPCB Part #
C3963263
Description
-55℃~+155℃ 11.5kΩ 62.5mW Thin Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS