RN731JTTD1152F25
MFR.Part #
RN731JTTD1152F25
JLCPCB Part #
C4017265
Description
-55℃~+155℃ 11.5kΩ 63mW Thin Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS