RN731JTTD1152D100
MFR.Part #
RN731JTTD1152D100
JLCPCB Part #
C4184150
Description
-55℃~+155℃ 11.5kΩ 62.5mW Thin Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS