RN731JTTD1152C50
Extended
Manufacturer
KOA Speer Elec
MFR.Part #
RN731JTTD1152C50
JLCPCB Part #
C4320104
Package
0603
Description
-55℃~+155℃ 11.5kΩ 62.5mW Thin Film Resistor ±0.25% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS