RN731JTTD1152B10
MFR.Part #
RN731JTTD1152B10
JLCPCB Part #
C5885050
Description
-55℃~+155℃ 11.5kΩ 63mW Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS