RN731JTTD1141F100
MFR.Part #
RN731JTTD1141F100
JLCPCB Part #
C4262505
Description
-55℃~+155℃ 1.14kΩ 63mW Thin Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS