RN731JTTD1141F10
MFR.Part #
RN731JTTD1141F10
JLCPCB Part #
C4221890
Description
-55℃~+155℃ 1.14kΩ 63mW Thin Film Resistor ±1% ±10ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS