RN731JTTD1141D100
MFR.Part #
RN731JTTD1141D100
JLCPCB Part #
C4219515
Description
-55℃~+155℃ 1.14kΩ 62.5mW Thin Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS