RN731JTTD1130F50
MFR.Part #
RN731JTTD1130F50
JLCPCB Part #
C3966603
Description
-55℃~+155℃ 113Ω 62.5mW Thin Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS