RN731JTTD1130F25
MFR.Part #
RN731JTTD1130F25
JLCPCB Part #
C3979199
Description
-55℃~+155℃ 113Ω 63mW Thin Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS