RN731JTTD1101D100
MFR.Part #
RN731JTTD1101D100
JLCPCB Part #
C4077459
Description
-55℃~+155℃ 1.1kΩ 62.5mW Thin Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS