RN731JTTD1101B10
MFR.Part #
RN731JTTD1101B10
JLCPCB Part #
C4311838
Description
-55℃~+155℃ 1.1kΩ 63mW Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS