RN731JTTD1100F25
MFR.Part #
RN731JTTD1100F25
JLCPCB Part #
C4109591
Description
-55℃~+155℃ 110Ω 62.5mW Thin Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS