RN731JTTD1100F100
Extended
Manufacturer
KOA Speer Elec
MFR.Part #
RN731JTTD1100F100
JLCPCB Part #
C4084575
Package
0603
Description
-55℃~+155℃ 110Ω 62.5mW Thin Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS