RN731JTTD1100F10
MFR.Part #
RN731JTTD1100F10
JLCPCB Part #
C4084718
Description
-55℃~+155℃ 110Ω 63mW Thin Film Resistor ±1% ±10ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS