RN731JTTD1100B25
MFR.Part #
RN731JTTD1100B25
JLCPCB Part #
C186372
Description
-55℃~+155℃ 110Ω 63mW 75V Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS