RN731JTTD10R7D50
MFR.Part #
RN731JTTD10R7D50
JLCPCB Part #
C4066739
Description
-55℃~+155℃ 10.7Ω 62.5mW Thin Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS