RN731JTTD1093F50
MFR.Part #
RN731JTTD1093F50
JLCPCB Part #
C4131267
Description
-55℃~+155℃ 109kΩ 63mW Thin Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS