RN731JTTD1091F25
MFR.Part #
RN731JTTD1091F25
JLCPCB Part #
C4222894
Description
-55℃~+155℃ 1.09kΩ 62.5mW Thin Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS