RN731JTTD1091C50
MFR.Part #
RN731JTTD1091C50
JLCPCB Part #
C4143828
Description
-55℃~+155℃ 1.09kΩ 63mW Thin Film Resistor ±0.25% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS