RN731JTTD1091A25
Extended
Manufacturer
KOA Speer Elec
MFR.Part #
RN731JTTD1091A25
JLCPCB Part #
C3955209
Package
0603
Description
-55℃~+155℃ 1.09kΩ 62.5mW Thin Film Resistor ±0.05% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS