RN731JTTD1072F10
MFR.Part #
RN731JTTD1072F10
JLCPCB Part #
C4162593
Description
-55℃~+155℃ 10.7kΩ 62.5mW Thin Film Resistor ±1% ±10ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS