RN731JTTD1072C10
MFR.Part #
RN731JTTD1072C10
JLCPCB Part #
C4058470
Description
-55℃~+155℃ 10.7kΩ 62.5mW Thin Film Resistor ±0.25% ±10ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS