RN731JTTD1071F10
MFR.Part #
RN731JTTD1071F10
JLCPCB Part #
C3914392
Description
-55℃~+155℃ 1.07kΩ 62.5mW Thin Film Resistor ±1% ±10ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS