RN731JTTD1070B25
MFR.Part #
RN731JTTD1070B25
JLCPCB Part #
C4175268
Description
-55℃~+155℃ 107Ω 62.5mW Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS