RN731JTTD1063D50
MFR.Part #
RN731JTTD1063D50
JLCPCB Part #
C4101271
Description
-55℃~+155℃ 106kΩ 62.5mW Thin Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS