RN731JTTD1061D100
MFR.Part #
RN731JTTD1061D100
JLCPCB Part #
C3938760
Description
-55℃~+155℃ 1.06kΩ 63mW Thin Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS