RN731JTTD1060B10
MFR.Part #
RN731JTTD1060B10
JLCPCB Part #
C4306943
Description
-55℃~+155℃ 106Ω 63mW Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS