RN731JTTD1052F50
MFR.Part #
RN731JTTD1052F50
JLCPCB Part #
C4350923
Description
-55℃~+155℃ 10.5kΩ 63mW Thin Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS