RN731JTTD1051B50
Extended
Manufacturer
KOA Speer Elec
MFR.Part #
RN731JTTD1051B50
JLCPCB Part #
C4173948
Package
0603
Description
-55℃~+155℃ 1.05kΩ 62.5mW Thin Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS