RN731JTTD1051B10
MFR.Part #
RN731JTTD1051B10
JLCPCB Part #
C4345298
Description
-55℃~+155℃ 1.05kΩ 63mW Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS